Ekin Tekstil San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.

1986 yılında kurulan Ekin Tekstil, örme kumaşlardan kıyafetler imal ederek, uluslararası çapta günlük giyim sektörüne hizmet vermektedir. Ekin Tekstil’de üretim kapasitesinin %70’ini örme grubu, %15’ ini triko grubu ve geri kalan %15’lik kısmınıda dokuma kumaştan üretilen ürünler oluşturmaktadır. Şirketin ilk dört yılındaki üretim kalitesine dayalı yüksek performansı, onu yerel olarak tanınan ve tercih edilen bir imalatçı haline getirmiştir. 1990 yılından itibaren dünyaya açılan şirket, model tasarımı konusundaki becerilerini özgün yaratıcılığı ile birleştirerek, küresel müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan koleksiyonlar hazırlamaya devam etmiştir.Tam Not Hizmet.

Ekin Tekstil çevrenin ve çalışanlarının beklentilerine uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun yönde hareket etmeyi ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul etmiş ve tüm faaliyetlerini bu bilinç ile gerçekleştirmektedir. Ekin Tekstil çalışanlarının temel hak ve özgürleklerine saygı göstermekte ve çalışanlarına yasal olarak sağlanan tüm haklarını sağlamaktadır.

30 yıllık köklü geçmişiyle üretimden tasarıma, imalatta kesimden baskıya, parça ve digital baskı olmak üzere en iyi makinalarla baskıdan dikime, dikimden ütü-paketlemeye, paketlemeden sevkiyata kadar üretimin her aşamasının kendi bünyesinde barındıran 5.000 m² ‘lik kapalı alan tesisine sahip bulunduğu sektörün öncü firmalarındandır. Örme dünyasının her alanında üst düzey bir tecrübeye sahip olan Ekin Tekstil, mükemmellik anlayışını ileri yıllara aynı şekilde taşımaya hedeflemiştir.

Ekin için hedef ; üretimle tasarımı, teknoloji ile hayal gücünü mutlak kalite potasında buluşturarak Örme dünyasının zirvesinde yer almaktır. Bu felsefe doğrultusunda Ekin Tekstil, müşteriyi de içine alan takım çalışmasına inanır. Üretimin her aşamasında yüksek teknolojiden yararlanır. Dizayndan kumaşa, sektörle ilgili tüm küresel trendleri yakından takip eder. Beğenilerin ve üretim kalitesinin sürekli geliştiği sektörde, 30 yıldır aralıksız yükselen bir grafik çizen firma, bu istikrarını ; daima koruduğu tasarım heyecanına, kolektif bilinci güçlendiren takım çalışmasına ve üretimin her aşamasına yansıyan profesyonelliğine borçludur.card_travel

İhracat

İhracat alanında sektöründe tanınmış ve kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.

trending_up

Satış Grafiği

Modern ve sade tasarımlar ile satış grafiğiniz yükselecek...

lightbulb_outline

Misyon

Örme dünyasının her alanında üst düzey bir tecrübeye sahip olan Ekin Tekstil, mükemmellik anlayışını ileri yıllara aynı şekilde taşımaya hedeflemiştir.

©2017 Ekin Tekstil. All rights reserved.

Designed by Tasaroman.com